Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Młodzi piłkarze z Orzesza na międzynarodowym turnieju w Hiszpanii

W Sejmie mówiono o piśmie Burmistrza w sprawie CPK

Burmistrz Orzesza: CPK to dla nas sprawdzian. Trzeba działać!

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Informacja dotycząca CPK

Publikujemy materiały dotyczące inwestycji kolejowych na terenie Orzesza w ramach projektu Centralnego Portu Komunikacyjnego

Orzesze, 23.12.2021r.

Informacja Burmistrza Miasta
dotycząca inwestycji kolejowych na terenie Orzesza w ramach projektu
Centralnego Portu Komunikacyjnego

W dniu 14 grudnia w formie online odbyło się spotkanie przedstawicieli Centralnego Portu Komunikacyjnego, projektantów Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego dla linii kolejowej nr 170 Katowice-Granica Państwa-Ostrawa oraz Burmistrza Miasta Orzesze, na którym przedstawiony został przebieg wszystkich alternatywnych tras na terenie Orzesza.

Zgodnie z ustaleniami ze spotkania CPK w dniu 22.12.2021r. przesłał pakiet materiałów celem udostępnienia mieszkańcom tj.:

 1. Mapy
  MAPA INTERAKTYWNA PRZEBIEGU TRAS
 2. Broszura informacyjna.

 3. Ulotka – plakat dotyczący konsultacji.

 4. Dokument informacyjny.

 5. Prezentacja dla JST.

 6. Ankieta dla mieszkańców dot. możliwości wypowiedzenia stanowiska w sprawie wariantów.
  Link do ankiety w wersji online

 7. Ankieta (ruch towarowy) dotycząca możliwości i szans dla lokalizowania terminali intermodalnych w sąsiedztwie Linii Kolejowej nr 170.

 8. Formularz uwag.

  oraz

 9. Link do strony internetowej gdzie w najbliższym czasie pojawią się szczegółowe informacje dotyczące projektowanego odcinka: https://www.cpk.pl/pl/dla-mieszkancow/konsultacje-spoleczne-dla-inwestycji-kolejowych. Strona internetowa będzie aktywowana planowo w pierwszym tygodniu stycznia 2022r.

Prosimy o kierowanie wszelkich wątpliwości oraz pytań drogą elektroniczną na adres konsultacje.stes@egis-poland.com lub drogą pocztową zgodnie ze wskazanym poniżej adresem Wykonawcy lub Inwestora z dopiskiem w tytule „konsultacje społeczne – „Budowa linii kolejowej na odc. Katowice – granica państwa – Ostrawa” oraz z uwzględnieniem nazwy aglomeracji.

MAPA INTERAKTYWNA

Pakiet materiałów - dokumenty
Pakiet materiałów - mapy

Trasy:
Wariant zielony
Wariant czerwony
Wariant niebieski
Wariant żółto - pomarańczowy


Banery/Logo