Poleć ten artykuł znajomemu
Czcionka
A A A
Kontrast

Bądź na bieżąco z aktualnościami w mieście.

regulamin
Koncert Orkiestry Kameralnej ARTIS
08.10.2018
Z miasta


Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu serdecznie zaprasza na koncert Orkiestry Kameralnej ARTIS, pod batutą Jean-Claude`a Hauptmanna (także dyrygenta Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny), który odbędzie się 20 października, godz. 18:00 w sali widowiskowej MOK w Jaśkowicach.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odbioru bezpłatnych wejściówek - w biurze MOK - oraz w dniu koncertu na sali MOK w Jaśkowicach.

Orkiestra Kameralna ARTIS założona została w sierpniu 2012 roku. Obecnie liczy 38 instrumentalistów, 7 wokalistów oraz 3 konferansjerów. Na program orkiestry składają się utwory muzyki klasycznej, religijnej, filmowej, musicalowej, rozrywkowej, pieśni żołnierskie i patriotyczne.

Na scenie wystąpi 40 artystów, którzy zaprezentują tytuły nawiązujące stylistyką i charakterem do wydarzeń rocznicowych.

Ten koncert będzie podsumowaniem szeregu wydarzeń z Projektu "NIEPODLEGŁA", realizowanego przez MOK w związku z obchodami 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wydarzenie zostało dofinansowane ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017- 2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.Polecamy


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Urząd Miasta Orzesze