Poleć ten artykuł znajomemu
Czcionka
A A A
Kontrast

Zapraszamy do wypełnienia ankiety - nowy przedłużony termin
09.10.2020
Konsultacje społeczne


Szanowni Państwo,

Przyjęty przez Sejmik Województwa Śląskiego Program ochrony powietrza, zobowiązał Gminy do prowadzenia bazy inwentaryzacji ogrzewania budynków na swoim terenie. W związku z tym Urząd MiastaOrzesze zwraca się z prośbą do Mieszkańców Orzesza, o rzetelne wypełnienie załączonej ankiety oraz dostarczenie jej do Urzędu MiastaOrzesze osobiście bądź drogą pocztowąw terminie do 31 maja 2020 r.

Zebrane materiały dotyczące Państwa budynków, posłużą do stworzenia "Bazy inwentaryzacji ogrzewania budynków w Gminie Orzesze". Pozyskane dane dokładnie określą potrzeby mieszkańców miasta, w zakresie dotyczącym wymiany starych kotłów, prowadzenia prac termomodernizacyjnych oraz instalacji odnawialnych źródeł energii. Pomoże to przygotować i wdrożyć działania mające doprowadzić do ograniczenia niskiej emisji, a co za tym idzie poprawy jakości powietrza.

Druk ankiety dostępny jest na stronie internetowej gminy (www.orzesze.pl) oraz w Urzędzie Miasta Orzesze. W razie wątpliwości lub pytań związanych z wypełnieniem ankiety, prosimy o kontakt pod nr tel.32 32 488 18, bądź osobiście w siedzibie Urzędu Miasta Orzesze - pokój nr 9.

Z uwagi na obowiązek Gminy dotyczący przeprowadzenia takiej inwentaryzacji wypełnienie ankiety jest obowiązkowe. Informujemy również, że niedostarczenie ankiety do dnia 31.05.2020r., skutkować będzie wizytą pracowników Gminy Orzesze, którzy dokonają uzupełnienia ankiety w obecności właściciela nieruchomości. Pracownicy ci będą mogli również przeprowadzkontrolę palenisk domowych, pod kątem spalania odpadów oraz jakości paliw używanych do ogrzewania lub/i wytwarzania ciepłej wody użytkowej.


Burmistrz Miasta Orzesze
inż. Mirosław Blaski


Ankieta do pobrania pod linkiem

 

Ankieta do "Bazy Inwentaryzacji Ogrzewania Budynków w Orzeszu".f


Treść ankiety:

Ankieta

 

 

 

 

 

 

 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Urząd Miasta Orzesze