Poleć ten artykuł znajomemu
Czcionka
A A A
Kontrast

Kalendarz Burmistrza Miasta
18 stycznia Burmistrz uczestniczył w naradzie służbowej podsumowującej pracę mikołowskich policjantów w roku 2017, która odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Mikołowie.
18 stycznia Burmistrz uczestniczył w Międzyprzedszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Śpiewajmy Małemu" w sali widowiskowej w Jaśkowicach, zorganizowanym przez Przedszkole nr 6 w Zawiści i Przedszkole nr 7 w Gardawicach.
14 stycznia Burmistrz wspólnie ze swoim zastępcą i przewodniczącym Rady Miejskiej wzięli udział w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który jak co roku został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Orzeszu-Zawadzie.
14 Stycznia Burmistrz wspólnie ze swoim zastępcą i przewodniczącym Rady Miejskiej wzięli udział w Noworocznym Koncercie Kolęd, który dobył się w kościele pw. Nawiedzenia Najświętej Maryi Panny w Orzeszu, zorganizowanym przez Towarzystwo Śpiewacze "Dzwon" i Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu.
7 stycznia
Burmistrz oraz zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej wzięli udział w widowisku bożonarodzeniowym „Pójdźmy wszyscy do stajenki...” przygotowanym przez Miejski Ośrodek Kultury wraz z Regionalnym Zespołem Śpiewaczym Jaśkowiczanie, dziecięcym zespołem wokalnym Metrum działającym przy MOK oraz dziećmi z przedszkola Piccolo.Polecamy


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Urząd Miasta Orzesze