Poleć ten artykuł znajomemu
Czcionka
A A A
Kontrast

Kalendarz Burmistrza Miasta
26 lipca Burmistrz wspólnie z radnym z Zawiści spotkali się z dyrektorem Zarządu Dróg Wojewódzkich.
17 lipca Burmistrz wspólnie z Przewodniczącym Rady Miejskiej wzieli udział w obchodach Święta Policji, które odbyły się w Miejskim Domu Kultury w Mikołowie
11 lipca Na sali posiedzień urzędu miejskiego odbyło się spotkanie z Lechem Piaseckim dotyczące organizacji ruchu w czasie przejazdu peletonu przez Orzesze w ramach 75. Tour de Pologne.
11 lipca Burmistrz spotkał się z nowym prezesm CP Glass.
9 lipca Na sali posiedzień urzędu miejskiego odbyło się wewnętrzne spotkanie w sprawie przejazdu przez Orzesze uczestników 75. Tour de Pologne.
6 lipca Burmistrz brał udział w obchodach 25-lecia Orzeskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
6 lipca Burmistrz uczestniczył w zebraniu wiejskim w Orzeszu Zazdrości.
5 lipca Burmistrz brał udział w zebraniu wiejskim w Orzeszu-Zgoniu
4 lipca Burmistrz uczestniczył w zebraniu wiejskim w Orzeszu-Królówce.
3 lipca Burmistrz brał udział w zebraniu wiejskim w Orzeszu-Zawiści.
2 lipca Burmistrz uczestinczył w zebraniu wiejskim w Orzeszu-Woszcycach.
29 czerwca Burmisztrz brał udział w zebraniu wiejskim w Orzeszu-Mościckach.
27 czerwca Burmistrz uczestniczył w sptokaniu w sprawie podpisania listu intecyjnego dotyczącego odtworzenia lini kolejowej na odcinku od Jastrzębia-Zdroju do Katowice, które odbyło się w Jastrzębiu-Zdroju, jednak do podpisania listu nie doszło.
26 czerwca Przewodniczący Rady Miejskiej w imieniu Burmistrza uczestniczył w Dniu Seniora w Zgoniu.
26 czerwca Burmistrz wspólnie ze skarbnikiem podpisali umowę o dofinansowanie tablic interaktywnych dla orzeskich szkół.
22 czerwca Burmistrz uczestniczył w Orzeskim Powitaniu Lata, gdzie m.in. wręczył nagrody uczestnikom towarzyszących wydarzeń sportowych.
22 czerwca Burmistrz wraz ze swoim Zastępcą uczestniczyli w wizji lokalnej ul. Staszica w Orzeszu wspólnie z Ministrem Inwestycji i Rozwoju, poseł Izabelą Kloc oraz Wojewodą Śląskim.
22 czerwca Burmistrz wspólnie ze swoim Zastępcą brali udział w uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Stanisława Moniuszki.
16 czerwca Burmistrz spotkał się z uczestnikami IV Rodzinnego Rajdu Rowerowgo zorganizowanego przez Stowarzyszenie Dorośli Dzieciom.
14 czerwca Przewodniczący Rady Miejskiej w imieniu Burmistrza brał udział w obchodach Dnia Ławnika Polskiego, które odbyły się w Miejskim Domu Kultury w Łaziskach Górnych.
9 czerwca Burmistrz uczestniczył w Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 im. Władysława Broniewskiego w Orzeszu - Zgoniu.
8 czerwca Burmistrz wspólnie ze  Przewodniczącym Rady Miejskiej wzieli udział w obchodach 70-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Orzeszu
1 czerwca Burmistrz uczestniczył w Festynie z okazji Dnia Dziecka na stadionie miejskim.
25 maja Zastępca Burmistrza w jego imieniu uczestniczyła w IX Turniej Bocce zorganizowanym przez Dom Pomocy Społecznej w Orzeszu.
22 maja Burmistrz uczestniczył w zebraniu Kapituły nadającej tytuł "Zasłużony dla Miasta Orzesze".
19 maja Zastępca Burmistrza w jego imieniu brała udział w Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Orzeszu-Jaśkowicach.
17 maja Zastępca Burmistrza w jego imieniu uczestniczyła w obchodach Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną zorganizowanym prze OREW w Wyrach
12 maja Zastępca Burmistrza w jego imieniu uczestniczyła w Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez Dom Dziecka w Orzeszu.
10 maja Zastępca Burmistrza w jego imieniu brała udział w obchodach Dnia Strażaka zorganizowanych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Mikołowie.
7 maja Burmistrz uczestyczył w spotkaniu dotyczącym gazyfikacji w sołectwie Zawada.
5 maja Burmistrz brał udział w Turnieju o Puchar Burmistrza w Strzelectwie Myśliwskim zorganizowanym przez Koło Łowieckie "Hubertus"
3 maja Burmistrz wraz ze swoim Zastępcą i Przewodniczącym Rady Miejskiej wzieli udział w uroczystej mszy św. w inencji ojczyzny z okazji 227. rocznicny uchwalenia Konstytucji 3-go Maja.
25 kwietnia Burmistrz wraz ze swoim Zastępcą i Przewodniczącym Rady Miejskiej wzieli udział w Miejskich Obchodach Dnia Flagi, które odbyły się w sali widowiskowej MOK w Jaśkowicach
19 kwietnia Burmistrz wziął udział w uroczystych obchodach 25-lecia istnienia Jastrzębskiej Spółki Węglowej, które odbyło się w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach.
18 kwietnia Burmistrz wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej wręczyli Nagrody Sportowe Burmistrza Miasta na sali widowiskowej MOK w Jaśkowicach.
17 kwietnia Burmistrz wziął udział w Dniu Seniora, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 6 w Orzeszu-Zawiści.
10 kwietnia Burmistrz uczestniczył w VII Regionalnym Festiwalu Piosenki Śląskiej "Orzeszek", który odbył się w Zajeździe Kasztelańskim.
28 marca Burmistrz wraz z Zastępcą brali udział w uroczystej reaktywacji ścianki wspinaczkowej w Jaśkowicach.
25 marca Burmistrz uczestniczył w widowisku Pasyjno-Wielkanocnym "Zbawienie przyszło przez Krzyż", które odbyło się w sali widowiskowej MOK-u w Jaśkowicach.
25 marca Burmistrz brał udział w Jubileuszowych X Otwartych Mistrzostwach Orzesza Cross Country o Puchar Burmistrza Miasta Orzesze, gdzie wręczał nagrody zwycięzcom zawodów.
21 marca Burmistrz brał udział w spotkaniu Wielkanocnym Koła Emerytów w Zawadzie.
15 marca Burmistrz brał udział w spotkaniu w Centrum, w czasie którego głosowano nad wyborem projektu do realizacji w ramach budżetu na zagospodarowanie przestrzeni społecznej w Centrum.
14 marca Burmistrz brał udział w spotkaniu w Jaśkowicach, w czasie którego głosowano nad wyborem projektu do realizacji w ramach budżetu na zagospodarowanie przestrzeni społecznej w Jaśkowicach.
5 marca Burmistrz uczestniczył w uroczystej gali „Sportowych Osobowości Powiatu Mikołowskiego”, gdzie wyróżniono dwójkę orzeskich sportoców.
22 luty Burmistrz uczestniczył w obchochodach Dnia Myśli Braterskiej, który zorganizował 2. Szczep Harcerski "Polana"
22 luty Burmistrz brał udział w spotkaniu Stowarzyszenia Elektryków Polskich, które odbyło się w Łaziskach Górnych.
21 luty Burmistrz wraz sołtysem i radą sołecką Zawiści brał udział w spotkaniu z mieszkańcami w sprawie planów gazyfikacji gminy, które odbyło się w Szkole Podstawowej nr 6 w Orzeszu-Zawiści
16 luty W Urzędzie Miejskim Orszesze z inicjatywy Burmistrza odbyło się spotkanie przedstawicieli gmin powiatu mikołowskiego, dotyczące budownictwa i ochrony środowiska.
6 luty Burmistrz uczestniczył w spotkaniach z mieszkańcami w Gardawicach i Zgoniu w sprawie planowanego uzyskania dofinansowania na budowę mikroinsalacji odnawialnych źródeł energii.
1 luty Burmistrz uczestniczył w spotkaniach z mieszkańcami w Jaśkowicach i Centrum w sprawie planowanego uzyskania dofinansowania na budowę mikroinsalacji odnawialnych źródeł energii.
27 stycznia Burmistrz uczestniczył oraz wręczył puchary i medale zwycięzcom IV Zimowego Biegu Orzeskiego zorganizowanego przez Fundację-Aktywni.
18 stycznia Burmistrz uczestniczył w naradzie służbowej podsumowującej pracę mikołowskich policjantów w roku 2017, która odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Mikołowie.
18 stycznia Burmistrz uczestniczył w Międzyprzedszkolnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek "Śpiewajmy Małemu" w sali widowiskowej w Jaśkowicach, zorganizowanym przez Przedszkole nr 6 w Zawiści i Przedszkole nr 7 w Gardawicach.
14 stycznia Burmistrz wspólnie ze swoim zastępcą i przewodniczącym Rady Miejskiej wzięli udział w 26. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który jak co roku został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 3 w Orzeszu-Zawadzie.
14 stycznia Burmistrz wspólnie ze swoim zastępcą i przewodniczącym Rady Miejskiej wzięli udział w Noworocznym Koncercie Kolęd, który dobył się w kościele pw. Nawiedzenia Najświętej Maryi Panny w Orzeszu, zorganizowanym przez Towarzystwo Śpiewacze "Dzwon" i Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu.
7 stycznia
Burmistrz oraz zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej wzięli udział w widowisku bożonarodzeniowym „Pójdźmy wszyscy do stajenki...” przygotowanym przez Miejski Ośrodek Kultury wraz z Regionalnym Zespołem Śpiewaczym Jaśkowiczanie, dziecięcym zespołem wokalnym Metrum działającym przy MOK oraz dziećmi z przedszkola Piccolo.Polecamy


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Urząd Miasta Orzesze