Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Program "Ponadnarodowej mobilności uczniów"

Miło nam poinformować, że nasz projekt „Z książką w świat wartości” złożony w ramach programu „Ponadnarodowej mobilności uczniów” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój został zatwierdzony do realizacji.
Projekt jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Do konkursu przystąpiło 369 szkół z całej Polski, nasz wniosek zajął 1. miejsce na ogólnopolskiej liście rankingowej.
Dzięki pozyskanej dotacji 135.000 zł 20 uczniów naszej szkoły kl. VI - VIII będzie miało możliwość wyjazdu do partnerskich szkół w Rumunii i Portugalii, gdzie wspólnie z uczniami tamtejszych szkół wezmą udział w zajęciach doskonalących kompetencje kluczowe, co jest głównym celem projektu.

 

Wyniki rekrutacji do udziału w projekcie nr 2020-1-PMU-3150

 

Wstępna lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie oraz lista rezerwowa:

- Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w projekcie

-Lista rezerwowa uczniów niezakwalifikowanych do udziału w projekcie

 

Lista osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie oraz lista rezerwowa:

- Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w projekcie z dnia 29.09.2021

- Lista rezerwowa uczniów niezakwalifikowanych do udziału w projekcie z dnia 29.09.2021

- Lista uczniów zakwalifikowanych do udziału w projekcie z dnia 4.10.2021

- Lista rezerwowa uczniów niezakwalifikowanych do udziału w projekcie z dnia 4.10.2021

 

Szkoła realizuje przedsięwzięcie „Z książką w świat wartości” w projekcie „Ponadnarodowa mobilność uczniów”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Dzięki pozyskanej dotacji 135.000 zł 20 uczniów naszej szkoły z kl. VI - VIII będzie miało możliwość wyjazdu do partnerskich szkół w Rumunii i Portugalii, gdzie wspólnie z uczniami tamtejszych szkół wezmą udział w zajęciach doskonalących kompetencje kluczowe, co jest głównym celem projektu. Łącząc elementy literatury brytyjskiej z wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnej uczniowie będą doskonalić m.in. umiejętności językowe w grupie międzynarodowej.

 

W listopadzie 2021r. uczniowie klas IV – VIII brali udział w szkolnym konkursie gazetek ściennych promujących przedsięwzięcie „Z książką w świat wartości”. Celem konkursu było m.in. poznanie krajów szkół partnerskich w przedsięwzięciu „Z książką w świat wartości” realizowanym w projekcie „Ponadnarodowa mobilność uczniów” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

gazetki ścienne

Zapraszamy do zobaczenia PREZENTACJI: https://view.genial.ly/61d083af1f63df0dd8e49803/presentation-basic-thesis

 


W II etapie konkursu promującego przedsięwzięcie „Z książką w świat wartości”, realizowane w projekcie „Ponadnarodowa mobilność uczniów” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, uczniowie klas IV – VIII przygotowali "Drzewa Wartości".

Zapraszamy do zobaczenia PREZENTACJI: https://view.genial.ly/61d0a26efbdcdb0dd1b0ca2b/presentation-basic-thesis

Banery/Logo