Kadra pedagogiczna
KADRA PEDAGOGICZNA
MGR AGNIESZKA MALCHER - DYREKTOR SZKOŁY
(przyjmuje codziennie, po uprzednim umówieniu w sekretariacie szkoły)
MGR PATRYCJA PASKO – WICEDYREKTOR SZKOŁY
(przyjmuje codziennie, po uprzednim umówieniu w sekretariacie szkoły)
mgr Gabriela Kuś |
nauczyciel wychowania przedszkolnego |
mgr Magdalena Malcher |
nauczyciel wychowania przedszkolnego |
mgr Izabela Filipek |
nauczyciel wychowania przedszkolnego |
mgr Aleksandra Ścierska |
wychowawca świetlicy, nauczyciel plastyki, informatyki |
mgr Aleksandra Absalon |
nauczyciel języka polskiego i angielskiego |
mgr inż. Monika Budz |
nauczyciel chemii |
mgr Anna Pach |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta pedagogiczny |
mgr Agata Kabała |
nauczyciel przyrody, biologii, geografii |
mgr Barbara Kolarczyk |
nauczyciel wychowania fizycznego |
mgr Katarzyna Janus |
nauczyciel języka polskiego i angielskiego |
mgr Arkadiusz Szymura |
nauczyciel historii, wychowania do życia |
mgr Marcela Ryguła |
nauczyciel języka polskiego, bibliotekarz |
mgr Katarzyna Pietrzok |
nauczyciel matematyki |
mgr inż. Aneta Maria Nowak |
nauczyciel fizyki, techniki, terapeuta pedagogiczny |
mgr Bożena Smołka |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel muzyki |
mgr Ewa Kaczmarczyk |
nauczyciel muzyki |
mgr Michalina Gąsiorek |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy |
mgr Agnieszka Sobieraj |
nauczyciel religii, wychowawca świetlicy |
mgr Aneta Stanisława Nowak |
nauczyciel języka niemieckiego |
mgr Marzena Gałeczka |
pedagog szkolny, pedagog specjalny |
mgr Aurelia Brudny |
psycholog szkolny |
mgr Patrycja Baron |
logopeda |
mgr Magdalena Kaczmarczyk-Nowak |
nauczyciel języka angielskiego |
mgr Ilona Czardybon |
nauczyciel doradztwa zawodowego |
WYCHOWAWCY KLAS
Klasa I |
mgr Michalina Gąsiorek |
Klasa II |
mgr Patrycja Pasko |
Klasa III |
mgr Anna Pach |
Klasa IV |
mgr Aleksandra Absalon |
Klasa V |
mgr Marcela Ryguła |
Klasa VI |
mgr Katarzyna Janus |
Klasa VII |
mgr Katarzyna Pietrzok |
Klasa VIII |
mgr Aleksandra Ścierska |