Poleć ten artykuł znajomemu
Czcionka
A A A
Kontrast

Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Gminy Orzesze

Burmistrz Miasta Orzesze informuje, że po weryfikacji złożonych w dniach od 21 lutego 2018 r. do 05 marca 2018 r. ankiet oraz deklaracji chęci udziału w przedmiotowym programie, zachodzi konieczność wyłonienia w drodze losowania ankiet, które zostaną dopuszczone do udziału w projekcie.

 

Liczba złożonych ankiet

297

Liczba ankiet wycofanych

2

Liczba ankiet dot. fotowoltaiki

236

Liczba ankiet dot. pomp ciepła

59

 

Losowanie dotyczyć będzie wyłącznie ankiet oraz deklaracji złożonych w zakresie dofinansowania do paneli fotowoltaicznych. Ilość ankiet dotyczących pomp ciepła nie przekroczyła założonej przez tut. Urząd Miejski ilości planowanej do realizacji po uzyskaniu dofinansowania. W związku z powyższym zadania z zakresu pomp ciepła zostały w całości zakwalifikowane do udziału w przedmiotowym programie.

Zasady losowania określać będzie zarządzenie Burmistrza Miasta Orzesze w sprawie powołania Komisji oraz określenia procedury wykonania publicznego losowania uczestników zakwalifikowanych do udziału w programie, pn.: „Odnawialne źródła energii dla mieszkańców Gminy Orzesze”.
 
Osoby, które złożyły ankiety będą mogły zapoznać się z numerem nadanym dla swojej ankiety w siedzibie Urzędu Miejskiego Orzesze, w Referacie Ochrony Środowiska, Rolnictwa, Leśnictwa i Szkód Górniczych.

Termin losowania ankiet to 5 kwietnia 2018 r. godzina 1600, w sali budynku OSP w Orzeszu.

Zarządzenie Burmistrza Miasta Orzesze w sprawie powołania Komisji oraz określenia procedury wykonania publicznego loswania ankiet

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Urząd Miasta Orzesze