Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Stypendia Naukowe Burmistrza Miasta Orzesze. Do końca lipca można składać wnioski

Mieszkańcy Orzesza protestowali w Warszawie

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Pomoc dla Ukrainy. Допомога Україні.

Wakacyjna zabawa w bibliotece. Kto czyta, dostaje nagrody

Miejska Biblioteka Publiczna w Orzeszu razem ze szkolną biblioteką w SP1 zapraszają do udziału w akcji czytelniczej „Bilet powrotny do biblioteki”.

Miejska Biblioteka Publiczna w Orzeszu razem ze szkolną biblioteką w SP1 zapraszają do udziału w akcji czytelniczej „Bilet powrotny do biblioteki”

Akcja skierowana jest do wszystkich uczniów szkół podstawowych z Orzesza. Każdy musi odebrać swój bilet, a potem przeczytać 10 książek (po jednej w każdej kategorii znajdującej się na bilecie). Po przeczytaniu i oddaniu każdej książki, bibliotekarz skasuje ikonkę na bilecie. Uczniowie, którzy przeczytają wszystkie książki i będą mieli to zaznaczone na bilecie – otrzymają nagrody.

- Zapraszamy do udziału w akcji. Chcemy zachęcić dzieci do czytania, również w wakacje kiedy mają więcej czasu – mówi Sylwia Dembecka, pracownik biblioteki.

Akcja trwa przez całe wakacje. Bilety można odbierać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Orzeszu oraz jej filiach (w Jaśkowicach i Woszczycach).

Banery/Logo