Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Młodzi piłkarze z Orzesza na międzynarodowym turnieju w Hiszpanii

W Sejmie mówiono o piśmie Burmistrza w sprawie CPK

Burmistrz Orzesza: CPK to dla nas sprawdzian. Trzeba działać!

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Wakacyjne zajęcia w MOK Orzesze

Zajęcia dla małych szachistów, strażaków, artystów i kinomaniaków. Na dzieci, które przyjdą na wakacyjne zajęcia do Miejskiego Ośrodka Kultury w Orzeszu czeka mnóstwo atrakcji.

Zajęcia wakacyjne w MOK Orzesze

Miejski Ośrodek Kultury w Orzeszu przygotował bogatą ofertę wakacyjnych zajęć dla dzieci i młodzieży. Mali artyści na pewno nie będą narzekać na nudę, bo specjalnie dla nich zaplanowano lekcje ceramiki (11 i 25 lipca o godz. 14 i 15.30, koszt 40 zł od osoby), Akwarelowe zakładki (7 lipca, godz. 10, koszt 5 zł), Ptaszki i papieroplastyka (14 lipca, godz. 10, koszt  5 zł), String Art. (28 lipca, godz. 10, koszt  15 zł) oraz Plenerek Malarski (19 i 26 lipca o godz. 10). Podczas zajęć z Ciocią Asią nie zabraknie animacji, gier, konkursów i dobrej zabawy (Ciocia Asia i gLUDki, 29 lipca, godz. 10).

Tych, którzy lubią lub chcą się nauczyć grać w szachy zapraszamy na zajęcia od 4 do 6 lipca, o godz. 9 i 10. Przyszli strażacy (i nie tylko) poznają tajniki tego trudnego zawodu podczas spotkania poprowadzonego przez OSP Jaśkowice (21 lipca, godz. 10). Strażacy opowiedzą o swojej pracy i pokażą wyposażenie wozu. Równie ciekawie zapowiada się Pszczeli plenerek (20 lipca, godz. 17, boisko w Orzeszu Zawadzie, ul. Słowackiego), na którym dzieci poznają tajniki życia pszczół.

Dla kinomanów MOK przygotował trzy bezpłatne seanse filmowe: „Urwis” (4 lipca), „Co w duszy gra” (6 lipca), „Wyrolowani” (18 lipca), a dla teatromanów spektakl pt. „Król Maciuś” w wykonaniu O!Teatr (27 lipca, Sala Widowiskowa MOK, ul. Fabryczna 1, godz. 17, wstęp 10 zł od osoby).

Dodatkowe informacje oraz zapisy na zajęcia pod numerem telefonu 32/2213508.

Od 11 do 15 lipca w MOK odbędą się również półkolonie „Kreatywni Odkrywcy”, których koszt wynosi 750 zł za cały tydzień. Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ

Banery/Logo