Poleć ten artykuł znajomemu
Czcionka
A A A
Kontrast

Bądź na bieżąco z aktualnościami w mieście.

regulamin
Sztab WOŚP w Orzeszu - Zawadzie dziękuje!
08.02.2019
Z miasta


Organizatorzy Sztabu 27. Finału WOŚP w Szkole Podstawowej nr 3 w Orzeszu-Zawadzie informują, że na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych przekazano do Fundacji kwotę 43 358,88 złotych. Podczas kwesty ulicznej wolontariusze zebrali do puszek 33 798,39 zł; najwięcej w swojej puszcze przyniosła Martyna Muras  z SP1 w Orzeszu – 1738,52zł!
Organizatorzy Sztabu dziękują występującym podczas Koncertu – zespołowi SHOWMAN oraz uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 w Orzeszu – Zawadzie!
Podziękowania należą się wolontariuszom, wszystkim darczyńcom, sponsorom, przyjaciołom szkoły, rodzicom, nauczycielom, uczniom pracującym w Sztabie, pracownikom szkoły i mieszkańcom Orzesza za wsparcie i pomoc!
Bez was nic by się nie wydarzyło!
Szczególne podziękowania Sztab 27. Finału WOŚP kieruje do:
Policji i Straży Miejskiej w Orzeszu, Straży Pożarnej w Jaśkowicach, Włodarzy Miasta Orzesze.
Dziękujemy za życzliwość i prowadzenie rachunku pracownikom Orzesko – Knurowskiego Banku Spółdzielczego oddziały w Orzeszu i w Ornontowicach oraz za wsparcie przedsiębiorstwom:
Firmie JANPOL z Orzesza-Jaśkowic, firmie ZRB Szromek z Orzesza, P. Cebula z Zawady (SKRAWMET), P. Schier (Bruk-Bud z Zawiści), P. Szulczyńskim (F.W ZENMAR), P. Kurka z Zawady (Laboratorium Robotyki), P. Gorzawskim z Gardawic (DAX), Straży Pożarnej z Orzesza-Zawiści, P. Giebel z Zawady (firma Giebel), P. M. Stycz z Łazisk Górnych, P. T. Marszolikowi z Zawiści, P. Baryś z Zawady (Hurt Detal Art. Spożywcze), P. Szostek (Kwiaciarnia Gardawice), P. Ochojskim z Orzesza, P. T. Syrnickiej – Pisarek z Gardawic (apteka LIBRA), P. N.Pisarek z Gardawic, szkole Tańca Dancelook z Ornontowic, P. K. Blacha z Zawady, P. A Golus z Bełku, P. E.Głosz z Ornontowic,
P. M.Adamczykowi z Ornontowic, P. Maciejczyk z Jaśkowic, P. K.Cieśla  z Ornontowic.

Polecamy


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Urząd Miasta Orzesze