Poleć ten artykuł znajomemu




Czcionka
A A A
Kontrast

Bądź na bieżąco z aktualnościami w mieście.

regulamin
Stypendia sportowe wręczone
17.04.2019
Sportowe



NAGRODY SPORTOWE ZA OSIAGNIĘCIA W ROKU 2018
lp. imię i nazwisko dyscyplina klub sportowy/szkoła
1 Czyrnia Justyna tenis stołowy Uczniowski Klub Tenisa Stołowego SOKÓŁ Orzesze
2 Piątek Adam tenis stołowy Uczniowski Klub Tenisa Stołowego SOKÓŁ Orzesze
3 Spendel Aleksandra tenis stołowy Uczniowski Klub Tenisa Stołowego SOKÓŁ Orzesze
4 Tkocz Julia tenis stołowy Uczniowski Klub Tenisa Stołowego SOKÓŁ Orzesze
5 Tomaszewski Kacper tenis stołowy Uczniowski Klub Tenisa Stołowego SOKÓŁ Orzesze
       
6 Chorowski Piotr sztuki walki Szkoła Sztuk i Sportów Walki „Wojownik” Wyry
7 Ryguła Paweł sztuki walki Szkoła Sztuk i Sportów Walki „Wojownik” Wyry
8 Ryguła Rafał sztuki walki Szkoła Sztuk i Sportów Walki „Wojownik” Wyry
9 Kalita Ludwik sztuki walki Uczniowski Klub KARATE KYOKUSHIN Orzesze
10 Kalita Wiktor sztuki walki Uczniowski Klub KARATE KYOKUSHIN Orzesze
11 Kretek Igor sztuki walki Uczniowski Klub KARATE KYOKUSHIN Orzesze
12 Liszka Szymon sztuki walki Uczniowski Klub KARATE KYOKUSHIN Orzesze
       
13 Janecka Weronika pływanie UKS AQUATICA Pawłowice
14 Uryga Marcin pływanie UKS AQUATICA Pawłowice
       
15 Bańczyk Daria walki rycerskie Fight Club Orzesze NIEPOKORNI 
16 Baron Filip walki rycerskie Fight Club Orzesze NIEPOKORNI 
17 Jarczyk Damian walki rycerskie Fight Club Orzesze NIEPOKORNI 
18 Matląg Kamil walki rycerskie Fight Club Orzesze NIEPOKORNI 
19 Oleś Wiktoria walki rycerskie Fight Club Orzesze NIEPOKORNI 
20 Spendel Paweł walki rycerskie Fight Club Orzesze NIEPOKORNI 
       
21 Szojda Emilia jeździectwo Stowarzyszenie Klub Jeździecki PROFIT Orzesze
22 Wojda Magdalena jeździectwo Jeździecki Klub Sportowy CZANKI
       
23 Jordan Wojciech szachy AKS Mikołów
24 Kania Dominik szachy Klub Szachowy „SKOCZEK” Czerwionka-Leszczyny
25 Leks Maria szachy TS Wisła Kraków
       
26 Cwalina Sara taniec towarzyski Centrum Tańca i Ruchu „Rytm” Żory
27 Wodowski Adrian taniec towarzyski Studencki Klub Taneczny AGH
       
28 Klos Michał narciarstwo alpejskie Wojewódzkie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Niepełnosprawnych „START” Katowice
29 Pająk Tomasz narciarstwo alpejskie KS „LIVE” Bielsko-Biała
30 Sacawa Dominika capoeira -
31 Rencz Małgorzata  biegi -
32 Lang Wiktoria akrobatyka powietrzna SK TALENT Katowice
33 Kurzawska Julia akrobatyka sportowa KS AKRO-GYM Mikołów
34 Bury Krzysztof strzelectwo, wielobój obronny -
35 Guzik Martyna piłka nożna, futsal Towarzystwo Sportowe ROW Rybnik
36 Maicher Robert piłka nożna UKS Akademia Piłkarska CHAMPIONS Żory

WYRÓŻNIENIA ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU 2018
lp. imię i nazwisko dyscyplina klub sportowy/szkoła
1 Buchalik Damian walki rycerskie Fight Club Orzesze NIEPOKORNI 
       
2 Chronowski Filip pływanie Akademia Pływania SZYMAX Żory
       
3 Grzegorzek Emilia taniec  Szkoła Tańca STAND ART Ornontowice
4 Grzegorzek Sonia taniec  Szkoła Tańca STAND ART Ornontowice
       
5 Olszowski Karol tenis stołowy Uczniowski Klub Tenisa Stołowego SOKÓŁ Orzesze
       
6 Szlejter Adam piłka nożna Nowy MKS Sokół Orzesze
       
7 Giebel Robert sztuki walki Uczniowski Klub KARATE KYOKUSHIN Orzesze
8 Giebel Wojciech sztuki walki Uczniowski Klub KARATE KYOKUSHIN Orzesze
9 Górny Marta sztuki walki Uczniowski Klub KARATE KYOKUSHIN Orzesze
10 Maturski Aleksander sztuki walki Uczniowski Klub KARATE KYOKUSHIN Orzesze
11 Maturski Maksymilian sztuki walki Uczniowski Klub KARATE KYOKUSHIN Orzesze
12 Ptak Lena sztuki walki Uczniowski Klub KARATE KYOKUSHIN Orzesze
13 Sędzik Amelia sztuki walki Uczniowski Klub KARATE KYOKUSHIN Orzesze
14 Sędzik Jakub sztuki walki Uczniowski Klub KARATE KYOKUSHIN Orzesze
15 Wągrowska Martyna sztuki walki Uczniowski Klub KARATE KYOKUSHIN Orzesze





Polecamy


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Urząd Miasta Orzesze