Poleć ten artykuł znajomemu
Czcionka
A A A
Kontrast

XX Dni Orzesza tak blisko
Już 11 czerwca na płycie stadionu miejskiego MKS „Sokół” odbędzie się dwudziesta impreza z cyklu Dni Orzesza. Dlaczego warto się tam wybrać? Jakie atrakcje miasto przygotowało dla nas w tym roku?
 
Będzie muzycznie
Jak to zwykle w przypadku Dni Orzesza bywa, będzie czego posłuchać. Już od godziny 15.40 scenę zajmą „Orzeskie Talenty” – dzieci i młodzież z orzeskich placówek oświatowych, które uprzyjemnią nam czas prezentacją swoich wokalnych zdolności. Niedługo po niej odbędzie się występ gwiazd TV Silesia: Juli i Koli, a tuż przed finałowym koncertem na scenie pojawi się zespół Muzyczni Oprawcy. Gwiazdą wieczoru będzie Rafał Brzozowski, wykonawca takich hitów jak: „Tak blisko”, „Katrina” czy „Magiczne słowa”.

Będzie rodzinnie
Na Dni Orzesza warto wybrać się z całą rodziną, ponieważ, oprócz opisanych wyżej atrakcji muzycznych, organizatorzy szczególny nacisk położyli na rozrywkę dla najmłodszych. Dzięki hojności jednego z głównych sponsorów – pana Mirosława Blaskiego, w trakcie imprezy każde dziecko będzie mogło bezpłatnie i bez limitu skorzystać z ogromnej zjeżdżalni, dmuchanego placu zabaw, suchego basenu, trampoliny, kuli Bumper, zjeżdżalni Tygrys, gąsienicy Megi, deski surfingowej oraz tzw. bungee run. Nie zabraknie również zabawnych animacji, kreatywnych balonów i konkursów z harcerzami.

Będzie uroczyście
W trakcie imprezy zostaną wręczone liczne nagrody, medale, puchary i wyróżnienia. Otrzymają je zwycięzcy Turnieju Piłki Nożnej dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Burmistrza Miasta Orzesze, Turnieju Mini-Siatkówki Dziewcząt i Chłopców o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Orzeszu, Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Orzesza, a także Turnieju Tenisa Ziemnego oraz Par Deblowych o Puchar Burmistrza Miasta Orzesze. Punktem kulminacyjnym tej części imprezy będzie uroczyste wręczenie prestiżowych statuetek i przyznanie tytułów „Zasłużony dla Miasta Orzesze”.

Będzie się działo
Jak więc widać, na tegorocznych Dniach Orzesza będzie się naprawdę dużo działo. Tak liczne atrakcje z pewnością zadowoloną fanów sportu i muzyki, a przede wszystkim miłośników dobrej zabawy. Mając nadzieję na sprzyjającą pogodę, w imieniu burmistrza Mirosława Blaskiego, jego zastępcy Sylwii Krawczyk, przewodniczącego Rady Miejskiej Jana Macha oraz dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Małgorzaty Lorens i całego sztabu pracowników przygotowujących imprezę serdecznie zapraszamy!

Harmonogram XX Dni Orzesza

15:00 – rozpoczęcie,
15:10 – wręczenie nagród w Turnieju Piłki Nożnej dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Burmistrza Miasta Orzesze oraz w Turnieju Mini-Siatkówki Dziewcząt i Chłopców o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Orzeszu,
15:40 – 17:25 „Orzeskie Talenty” – występy dzieci i młodzieży z orzeskich placówek oświatowych,
17:30 – wręczenie nagród i medali w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Orzesza, a także w Turnieju Tenisa Ziemnego Kobiet i Mężczyzn oraz Par Deblowych o Puchar Burmistrza Miasta Orzesze,
18:00– występ gwiazd TV Silesia: duetu Jula i Kola,
18:40 – wręczenie statuetek „Zasłużony dla Miasta Orzesze”,
19:10 – koncert zespołu Muzyczni Oprawcy,
20:45 – koncert gwiazdy wieczoru Rafała Brzozowskiego.


Polecamy


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Urząd Miasta Orzesze