Poleć ten artykuł znajomemu
Czcionka
A A A
Kontrast

Dzień seniora w Zgoniu
Wesołe jest życie seniora! Szczególnie jeśli zdarzają się takie okazje jak ta, która miała miejsce 25 czerwca w Szkole Podstawowej nr 9 im. Władysława Broniewskiego w Zgoniu.

Zgońskie spotkania seniorów mają swoją wieloletnią tradycję. Tegorocznemu wydarzeniu przewodziła Grażyna Bortlik, która na wstępie powitała zaproszonych gości, wśród których znaleźli się m.in. burmistrz Mirosław Blaski, gospodarz obiektu dyrektor Jolanta Trybus i sołtys Zgonia Jan Oleś. Następnie podziękowała obecnemu również na spotkaniu księdzu proboszczowi Krzysztofowi Jasce za odprawioną wcześniej mszę świętą w intencji seniorów.

Nie brakowało serdecznych rozmów i wspomnień. Miłym przerywnikiem okazał się występ zespołu dziecięcego „Tęcza”, podczas którego maluchy zaprezentowały specjalnie przygotowany na tę okazję program artystyczny. Z tego tytułu wielkie podziękowania należą się Joannie Bortlik i Ewelinie Stawowskiej. Po uroczystym obiedzie wręczono kwiaty najstarszej uczestniczce tego grona – Stefanii Janasik.

Takie wydarzenia są nie tylko idealną okazją do rozmowy i zabawy, ale dodatkowo skłaniają uczestników do wielu refleksji. Orzeskim seniorom życzymy długich lat życia, zdrowia, realizacji marzeń, szczególnie tych, na które nie było wcześniejczasu, a nade wszystko wielu radosnych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół.


Polecamy


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Urząd Miasta Orzesze