Poleć ten artykuł znajomemu
Czcionka
A A A
Kontrast

Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze
9 września, przy pięknej pogodzie, odbyły się w Zawadzie Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze, które stanowiły doskonałą rozgrzewkę przed październikowymi zmaganiami na szczeblu powiatowym.

Do wymagającej rywalizacji w kategorii senior przystąpiły wszystkie nasze jednostki OSP (grupa A), a w kategorii MDP walczyły trzy drużyny (z Gardawic, Jaśkowic i Zawiści). Uczestnicy musieli w jak najkrótszym czasie zaliczyć sztafetę z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. Wśród najmłodszych w kategorii dziewcząt najlepsze okazały się druhny z OSP Gardawice, a wśród chłopców wygrała drużyna z Zawiści. W grupie A sztafetę i ćwiczenia bojowe, podobnie jak w roku ubiegłym, najszybciej wykonali reprezentanci OSP Woszczyce, uzyskując lepszy czas od Gardawic (II miejsce) i Zgonia (III miejsce). Dodatkowo każdy zespół wykonywał musztrę, za którą była osobna nagroda. W tej kategorii puchar otrzymali: OSP Zgoń (grupa A) i MDP z Gardawic.
 
Kolejny etap to Powiatowe Zawody, które odbędą się 21 października również w Zawadzie. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do kibicowania naszym strażakom.Polecamy


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014 Urząd Miasta Orzesze