Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Stypendia Naukowe Burmistrza Miasta Orzesze. Do końca lipca można składać wnioski

Mieszkańcy Orzesza protestowali w Warszawie

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Pomoc dla Ukrainy. Допомога Україні.

Konsultacje dot. zmian rozkładu jazdy na linii "310" obsługiwanej przez MZK w Jastrzębiu Zdroju

W dniu 9 maja br. rozpoczęły się konsultacje dotyczące zmian rozkładu jazdy na liniach autobusowych obsługiwanych przez Międzygminny Związek Komunikacyjny w Jastrzębiu Zdroju.

 

 

Celem konsultacji jest również analiza nowych tras, nowych numeracji linii autobusowych oraz godzin odjazdów  i przyjazdów, liczba kursów. Znikną dotychczasowe oznaczenia linii (od 309 do 313) a pojawią się linie o numerach (od 300 do 306). Propozycje zmian widoczne są na stronie internetowej MZK Jastrzębie-Zdrój.

Przebiegająca przez Orzesze linia "310" zmieni oznakowanie na "304".

Podajemy link do rozkładu jazdy,  gdzie w prawym górnym rogu jest możliwość podglądu nowego konsultowanego rozkładu jazdy:

http://e-biletmzkjastrzebie.com:8081/#

Na podstawie opublikowanego rozkładu pasażerowie mogą składać do MZK wnioski, sugestie i uwagi. Można to będzie robić do dnia 23.05.2022 za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie MZK mzk.pok@mzkjastrzebie.com , mailowo na adres: bądź pocztą tradycyjną lub osobiście.

Nowy rozkład jazdy będzie udostępniony w okresie wakacyjnym, a wejdzie w życie 1 września 2022r.

Banery/Logo