Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Działa portal dla obywateli Ukrainy szukających pracy

Rząd RP stworzył portal, który ułatwi nawiązywanie kontaktów między pracodawcami, a poszukującymi pracy obywatelami Ukrainy.

Część obywateli Ukrainy przebywających w Polsce ma problemy ze znalezieniem pracy. Chcąc wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom Rząd RP uruchomił portal pracawpolsce.gov.pl, który aktualnie zawiera ponad 160 tys. sprawdzonych ofert pracy i każdego dnia jest rozbudowywany o kolejne. Przy jego pomocy znalezienie pracy przez obywateli Ukrainy w Polsce będzie dużo łatwiejsze.

Portal gwarantuje: prostą procedurę, CV nie jest wymagane, serwis dostępny w kilku językach, dopasowane oferty pracy, wsparcie merytoryczne, bezpieczeństwo użytkowników (domena gov.pl).

Materiały dotyczące portalu znajdują się na stronie Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach, w zakładce "Obsługa Klienta". Można je pobrać do 31 sierpnia 2022 roku.

Banery/Logo