Tomasz Szier został Zastępcą Burmistrza Miasta Orzesze

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Majówka ze skatem

Turniej Skata o Puchar Burmistrza Miasta Orzesze odbył się 1 maja 2024r. w Restauracji „Ogrodowa” w Łaziskach Górnych. W turnieju udział wzięło 74 zawodników.

Wygrał Krzysztof Noga z Łazisk, drugie miejsce zajął Stanisław Adamski z Żor (najlepszy również w kategorii senior), trzecie miejsce zdobył  Bogusław Pasieka z Mościsk. Najlepszą zawodniczką została Katarzyna Ociepka z Łazisk, a najlepszym juniorem – Franciszek Żołneczko z Zazdrości (w ogólnej klasyfikacji Franek zajął 5 miejsce).

Wręczono 19 nagród oraz dodatkową ufundowaną przez "Tartak"  Bogusław Pasieka za wygranego „Granda bez 4” dla Romana Niewiadomskiego z Gardawic.

Turniej zorganizował  Klub „Dąbki” Mościska.