Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Aktualności

MBP

Artykuły

 • Zakończenie akcji pomocowej dla "Pro Animali"

    

   

  Zbiórka karmy dla podopiecznych fundacji "Pro Animali" zakończyła się 1. marca.

  W tym roku, dzięki zaangażowaniu Rodziców oraz pracowników przedszkola udało się zebrać 174,3kg karmy dla psów i kotów. Serdecznie dziękujemy!

  W ubiegłym tygodniu, w ramach podziękowań, dziewczyny z Pro Animali razem z Jagą i Tosią wygłosiły dla naszych przedszkolaków prelekcję na temat opieki nad zwierzętami oraz dobrych nawyków na spacerze. Bardzo dziękujemy dziewczynom i pieskom za wizytę - przedszkolaki były przeszczęśliwe! Spotkanie było czasem spędzonym mile i pożytecznie - z pewnością będziemy je wspominać bardzo pozytywnie. Dziękujemy i zapraszamy za rok :)

  Czytaj Więcej o: Zakończenie akcji pomocowej dla "Pro Animali"
 • Cała Polska Czyta Dzieciom

  W tym roku nasze przedszkole kolejny raz włącza się do programu "Cała Polska czyta dzieciom". Zachęcamy rodziców do czynnego uczestnictwa w akcji i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola z bajką lub opowiadaniem i przeczytania go dzieciom z grupy, do której uczęszcza Państwa dziecko.

  Akcja jest cudownym sposobem na rozwój czytelnictwa u najmłodszych dzieci i kształtowanie potrzeby sięgania po książkę. Jest też świetną okazją do czynnego włączenia się rodziców w życie grupy przedszkolnej, co z pewnością uatrakcyjni dzieciom dzień w przedszkolu i sprawi, że na ich buziach zagości jeszcze szerszy uśmiech! :)

  Organizacja:

  Tak, jak w zeszłym roku, tak i teraz na gazetkach wywieszone zostaną listy z sugerowanymi terminami wizyt Rodziców chętnych do włączenia się w akcję. Prosimy o wpisanie się na pasujący Państwu termin. W razie wątpliwości dodatkowych informacji udzielą wychowawcy grup.

  Czytaj Więcej o: Cała Polska Czyta Dzieciom

Banery/Logo