Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Planowane inwestycje w rejonie ulic Wiosny Ludów i Stanisława Wyspiańskiego

Inwestycje kolejowe na terenie Orzesza

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Najważniejsze informacje

Czas pracy przedszkola: od poniedziałku do piątku w godz. od 6.00 do 17.00

Placówka funkcjonuje w oparciu o:
1. Ustawę Prawo Oświatowe,

2. Statut Przedszkola nr 7 w Orzeszu-Gardawicach,
3. Regulamin działalności Rady Pedagogicznej,
4. Regulamin Rady Rodziców.

Dzieci mają do dyspozycji 4 sale do zajęć i zabaw: przestronne i dobrze wyposażone. Każda sala zaopatrzona jest w mini barek z niegazowaną wodą mineralną, z której dzieci mogą korzystać według własnych potrzeb.
Przedszkole dysponuje dużym, ogrodzonym terenem zielonym, na którym usytuowane są dwa place zabaw dla dzieci, posiadające wymagane certyfikaty bezpieczeństwa.
Placówka dożywia dzieci przygotowując codziennie 3 posiłki: śniadanie, obiad i podwieczorek. Posiłki są przygotowywane w przedszkolnej kuchni. Nie korzystamy z gotowych produktów - wszystkie są przygotowywane własnym wkładem pracy.

Bezpłatny czas pobytu dziecka w przedszkolu obejmuje godziny od 8.30 - 13.30.

Odpłatność za pobyt dziecka w przedszkolu: Zgodnie z uchwałą Rady Miasta Orzesze nr L/635/22 z dnia 15 grudnia 2022r. od dnia 4 stycznia 2023r. – 1,14 zł. za każdą rozpoczętą godzinę poza 8.30 – 13.30. Odpłatność za żywienie i pobyt dziecka w przedszkolu dokonywana jest na konto bankowe do 10-go dnia każdego miesiąca za poprzedni miesiąc. Rodzice otrzymują informacje o kwocie do zapłaty na podany przez siebie adres mailowy, pozostali w formie pisemnej w sekretariacie przedszkola. Numer konta: Orzesko - Knurowski Bank Spółdzielczy w Orzeszu 35 8454 1040 2002 0048 5272 0002.

Banery/Logo