Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zaprzysiężenie radnych i nowego burmistrza Orzesza

Tomasz Szier został Zastępcą Burmistrza Miasta Orzesze

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Zapisy na zajęcia Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Mikołowie

Na zajęcia Powiatowego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Mikołowie można zapisywać się podczas dyżurów Rady Senioralnej, w każdy wtorek od godz. 10 do 12 w siedzibie Starostwa Powiatowego.

Osoby, które nie mogły zapisać się 5,6 i 7 września w I Liceum Ogólnokształcącym w Mikołowie mogą to zrobić podczas dyżurów Rady Senioralnej, w każdy wtorek od godz. 10 do 12 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Mikołowie (ul. Żwirki i Wigury 4a, wejście C). Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem telefonu: 32/ 32 48 292 - Rada Senioralna oraz 32/ 32 48 291 - Biuro PUTW.

W ramach zajęć PUTW przewidziano m.in.: fitness na basenie, jogę i pilates, gimnastykę rehabilitacyjną i gimnastykę kręgosłupa, taniec liniowy, zumbę, warsztaty psychologiczne, zielarskie, stylu i wizażu, kursy komputerowe i językowe, a do tego co poniedziałek wykłady z różnych dziedzin - od historii i medycyny po prawo i finanse.

Zapisując się obowiązkowo należy uiścić opłatę semestralną oraz podpisać klauzule regulaminowe. Będzie również możliwość wyrobienia legitymacji studenckiej. W ubiegłym roku akademickim powiatowa uczelnia dla seniorów miała ponad 700 słuchaczy.
Więcej informacji o PUTW oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie https://mikolowski.pl/powiatowy-uniwersytet-trzeciego-wieku/

Banery/Logo