Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zaprzysiężenie radnych i nowego burmistrza Orzesza

Tomasz Szier został Zastępcą Burmistrza Miasta Orzesze

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Powiatowy Festiwal Aktywności Senioralnej odbędzie się w Orzeszu

Powiatowy Festiwal Aktywności Senioralnej odbędzie się 24 maja 2024 roku w Orzeszu. W Urzędzie Miejskim Orzesze odbyło się spotkanie dotyczące pierwszych ustaleń  związanych z organizacją festiwalu.

Co roku podczas wydarzenia można oglądać występy artystyczne, zapoznać się z ofertą gmin dla seniorów, zobaczyć piękne rękodzieło, skorzystać z porad ekspertów. Tym razem Powiatowy Festiwal Aktywności Senioralnej odbędzie się 24 maja 2024 roku w Orzeszu.

23 stycznia w Urzędzie Miejskim Orzesze odbyło się spotkanie robocze dotyczące pierwszych ustaleń  związanych z organizacją festiwalu. Wzięli w nim udział: Mirosław Blaski, burmistrz Orzesza, Sabina Grzywok, specjalista ds. polityki senioralnej w Starostwie Powiatowym w Mikołowie, przedstawiciele Forum Seniorów Powiatu Mikołowskiego: przewodniczący Eugeniusz Wycisło, Elżbieta Goralczyk, Beata Helbig,  Zofia Muras, Bartłomiej Marek, dyrektor MOK Orzesze oraz przedstawiciele UM Orzesze.

O szczegółach dotyczących festiwalu będziemy na bieżąco informować.

Banery/Logo