Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Planowane inwestycje w rejonie ulic Wiosny Ludów i Stanisława Wyspiańskiego

Inwestycje kolejowe na terenie Orzesza

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Mieszkańcy Orzesza mogą wziąć udział w konsultacjach społecznych

W Orzeszu przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne dotyczące uruchomienia połączeń kolejowych na trasie Orzesze-Jaśkowice - Tychy. Ich celem jest zebranie opinii  mieszkańców na temat uruchomienia wspomnianych połączeń.

Konsultacje społeczne dotyczą trasy Orzesze-Jaśkowice - Tychy

Konsultacje społeczne zostaną przeprowadzone w terminie od 1 do 30 września 2022 roku.  Ankiety będą dostępne w wersji papierowej w sekretariacie Urzędu Miejskiego Orzesze oraz w wersji elektronicznej na www.bip.orzesze.pl.

Wypełniając  ankietę należy odpowiedzieć na pytanie: „Czy chciałby/aby Pan/Pani, aby połączenia kolejowe na trasie Orzesze-Jaśkowice – Tychy zostały przywrócone?”.  Osoby, które odpowiedzą „tak” będą mogły odpowiedzieć na pozostałe pytania pomocnicze.

Wypełnione ankiety można składać do urny w sekretariacie Urzędu Miejskiego Orzesze lub wysyłając na adres: ankieta@orzesze.pl

Banery/Logo