Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

III Śląski Protest przeciwko KDP/CPK

Seniorzy doskonale bawili się na festiwalu w Orzeszu

Zaprzysiężenie radnych i nowego burmistrza Orzesza

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Sukcesy uczniów 2022/2023

Osiągnięcia w Konkursach

rok 2022/23 - pierwsze półrocze



XXIII Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek, Sp4 Łaziska Górne, powiatowy, 1 miejsce: Lena Szynol, 3 miejsce: Tomasz Mazur 8b

 

XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski “Wartości w życiu człowieka”, SP nr 1 w Orzeszu, powiatowy, 2 miejsce: Tomasz Mazur, 3 miejsce: Martyna Filipek 8b

 

Olimpiada Języka Niemieckiego, TSKN/DKF Racibórz, wojewódzki, Finaliści: Filip Rożek 6a , Lena Szynol 6a

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PINGWIN, EDI - Warszawa, ogólnopolski, wyróżnienie: Damian Nosek 4b

 

Ogólnopolski Konkurs Leon z matematyki, ogólnopolski, laureat - 3 miejsce: Wiktor Zbroiński - 2b





Osiągnięcia w Konkursach

rok 2021/22



Miejski Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej “Polska - mój kraj ukochany” z cyklu Orzeskie Szkoły dla Niepodległej, SP3, miejski, wyróżnienie: Lena Bielecka kl.3b, II miejsce: Zuzanna Twardzik kl. 3a

Konkurs Recytatorski z cyklu “Orzeskie Szkoły dla Niepodległej”, SP7, miejski, III miejsce: Liliana Faroń 4a

Miejski Bożonarodzeniowy Konkurs Literacko-Plastyczny na wiersz i kartkę świąteczną, SP3, miejski, wyróżnienie: Lena Bielecka kl.3b

Ogólnopolski Konkurs “Orzeł matematyczny”, Konkursy Delta, ogólnopolski, Laureat: Damian Nosek kl.3b, Kinga Oleksa kl.2b

Wojewódzki Konkurs Pieśni Patriotycznej i Historycznej “Nad nami orzeł biały”, MDK1 Tychy, wojewódzki, wyróżnienie: Karolina Zajączkowska kl.3a

Ogólnopolski Konkurs “Orzeł matematyczny”, Konkursy Delta, ogólnopolski, laureat: Emil Kalfas 2a

Miejski Konkurs Fotograficznym  „Jesień w Orzeszu” z cyklu „Orzeskie Szkoły dla Niepodległej, SP2, miejski, grupa I- kategoria IV-VI: miejsce I - kl. 5a - Lena  Szynol, grupa II – kategoria VII-VIII: miejsce I - kl. 8b - Emilia Makosz, miejsce III - kl. 8b - Marta Szmatloch

Ogólnopolski Konkurs “Orzeł matematyczny”, Konkursy Delta, ogólnopolski, laureaci: Emill Kalfas - kl. 2a, Kinga Oleksa - kl.2b, Damian Nosek -  kl.3b, Liliana Faroń - kl. 4a, Dawid Smyla - kl. 4b, Nikodem Larysz - kl. 4a

VI Miejski Konkurs Plastyczny dla klas 1 - 3 pt. "Poczuj nastrój Bożego Narodzenia", SP4 Orzesze - Jaśkowice, miejski, wyróżnienie: Zuzanna Twardzik

XXII Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek, Sp4 Łaziska Górne, Powiatowy, 3 miejsce: Lena Szynol- 5a

XXII Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek, Sp4 Łaziska Górne, Powiatowy, 3 miejsce: Joel Kurek, Krzysztof Szwan, Tomasz Mazur - 7b

BwRD, SP4 Orzesze-Jaśkowice, miejski, miejsce III: Filip Rożek, Filip Król, Zuzanna Krentusz, Martyna Wągrowska, Kacper Herman, Oliwier Olejnik, Tomasz Mazur

Zawody w siatkówce dziewcząt, SP 3 Mikołów, powiatowy, 5 miejsce: Ptak W , Mądrzejewska A,Salińska K, Czerepkowska M, Baryś J, Szmatloch M,Makosz E, Miguła J

Zawody siatkówki chłopców, SOSiR Skoczów, ½ wojewódzki, 3 miejsce: P. Brząkalik, D. Krawczyk, M. Król, W. Dyonizy, Sz. Blacha, K. Otawa, M. Kelner, K. Herman, M. Skrzyp

XII Powiatowy Konkurs Kulturoznawczo-Językowy, SP4/SP3, powiatowy, III miejsce: Marta Szmatloch, Mateusz Skrzyp

Fantastic English, SP6 Łaziska, powiatowy, II miejsce: Mateusz Skrzyp, III miejsce: Andrzej Kornas

XVIII Powiatowy Konkurs Recytatorski “Kraina Poezji”, SP 6 Łaziska, powiatowy, wyróżnienie: Nina Jurkiewicz

Konkurs gwarowy “Na Śląsku miyszkomy po śląsku godomy”, SP 5 Łaziska, powiatowy, wyróżnienie: Wojciech Klenart , II miejsce: Robert Litwin, I miejsce: Julia Kaniewska

III Miejski Konkurs Plastyczny Ekostworki - Potworki, SP1 Orzesze, miejski, 2 miejsce: Amelia Kontak, 1 miejsce: Wiktor Zbroiński

Miejski konkurs plastyczny “Kolory w wierszu”, SP 9 Zgoń, miejski, 3 miejsce: Lena Skrzypczyk, Antoni Bukowski, Dominika Oczadły, Nikola Sussmann, Wiktoria Orzeł, 2 miejsce: Lena Ptak, Liliana Faroń, Nikola Wieczorek

V Powiatowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej online, OPP Mikołów, powiatowy, II miejsce: Emilia Nosek kl.3b

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON, ogólnopolski, 8 miejsce: Magdalena Łukasik kl.2b - Laureat, 7 miejsce: Gabriel Płaczek kl.3b - Laureat, 3 miejsce: Damian N. kl.3b - Laureat

II Miejski Festiwal Talentów Wokalnych: Ekologia w piosence, SP3 Orzesze - Zawada, miejski, II miejsce: Zuzanna Baranowska kl.3b

Konkurs plastyczny na stworzenie książeczki o przygodach wielkanocnego zajączka, MBP w Orzeszu, miejski, II miejsce: Hanna Kotowicz 3a

XIII Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej-” Wiosna nadzieja radość”, Stowarzyszenie Uśmiech, regionalny, I miejsce: Lena Szynol-5a

XIII Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej-” Wiosna nadzieja radość”, Stowarzyszenie Uśmiech, regionalny, III miejsce: Julia Baryś, Nikola Wieczorek, Zuzanna Zięć- klasa 7a

Ogólnopolski Konkurs Leon z matematyki, ogólnopolski, laureaci, Wiktor Zbroiński - 5 miejsce 1b

 

 

 

 

 

 

Artykuły

Banery/Logo