Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Zaprzysiężenie radnych i nowego burmistrza Orzesza

Tomasz Szier został Zastępcą Burmistrza Miasta Orzesze

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Przygotowania do III Festiwalu Aktywności Senioralnej

Trwają przygotowania do III Festiwalu Aktywności Senioralnej, który odbędzie się 24 maja w Orzeszu. 13 maja spotkano się w tej sprawie w Urzędzie Miejskim Orzesze.

24 maja 2024 r. na Placu Targowym przy ul. św. Wawrzyńca 13 w Orzeszu odbędzie się III Festiwal Aktywności Senioralnej. Na uczestników czekają występy artystyczne, prezentacje ofert dla seniorów, wystawy rękodzieła, malarstwa oraz fotografii i wiele innych.
Do udziału w wydarzeniu zgłosiły się zespoły z całego województwa oraz z Czech. Będzie też można odwiedzić stoiska kilkunastu wystawców.
- Festiwal cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Swój udział zgłosiły grupy taneczne, wokalne, kabaretowe. Będzie kącik kulinarny i stoiska z rękodziełem. Bardzo nas cieszy, że seniorzy realizują swoje pasje – mówi Sabina Grzywok, Główna Specjalistka ds. Polityki Senioralnej Powiatu Mikołowskiego.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 530 305 195. Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Banery/Logo