Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Cała Polska Czyta Dzieciom

W tym roku nasze przedszkole kolejny raz włącza się do programu "Cała Polska czyta dzieciom". Zachęcamy rodziców do czynnego uczestnictwa w akcji i serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego przedszkola z bajką lub opowiadaniem i przeczytania go dzieciom z grupy, do której uczęszcza Państwa dziecko.

Akcja jest cudownym sposobem na rozwój czytelnictwa u najmłodszych dzieci i kształtowanie potrzeby sięgania po książkę. Jest też świetną okazją do czynnego włączenia się rodziców w życie grupy przedszkolnej, co z pewnością uatrakcyjni dzieciom dzień w przedszkolu i sprawi, że na ich buziach zagości jeszcze szerszy uśmiech! :)

Organizacja:

Tak, jak w zeszłym roku, tak i teraz na gazetkach wywieszone zostaną listy z sugerowanymi terminami wizyt Rodziców chętnych do włączenia się w akcję. Prosimy o wpisanie się na pasujący Państwu termin. W razie wątpliwości dodatkowych informacji udzielą wychowawcy grup.

Banery/Logo