Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nie trzeba już oświadczenia, żeby oddać odpady do PSZOK

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Aktualności

 

 

Artykuły

 • konkurs "Prawa dziecka"

  Konkurs promujący prawa dziecka został rozstrzygnięty! W regulaminowym czasie 14.06-21.06.2024 wpłynęło 18 prac spełniających kryteria konkursowe. Trzy pierwsze miejsca przypadły kolejno dla:

  1. Aurelii M. (Żabki)

  2. Anieli P. (Żabki)

  3. Zuzanny B. (Biedronki)

  Dodatkowo jury postanowiło docenić ogromny wkład pracy wszystkich dzieci (wszak wszystkie prace były piękne i rewelacyjne!), dlatego każdy z uczestników otrzymał dzisiaj dyplom i upominek.

  Wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie jeszcze raz gratulujemy!

  Organizatorkami konkursu były pani Ania Ryguła, pani Angelika Hęćka i pani Klaudia Marzec.

   

  Czytaj Więcej o: konkurs "Prawa dziecka"
 • plener malarski

  Niedługo po świętowaniu Dnia Dziecka nasze przedszkolaki na jakiś czas wcieliły się w artystów-malarzy. Wyszły w plener, żeby tam, w otoczeniu natury i świeżego powietrza, tworzyć własne dzieła sztuki.

  Co wtedy ćwiczyliśmy? Wrażliwość (nie tylko artystyczną), wyobraźnię, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, mieszanie barw i tworzenie nowych odcieni. Czyli krótko mówiąc: wszechstronny rozwój przez sztukę.

  Czytaj Więcej o: plener malarski
 • Dzień Dziecka!

  Drogie Dzieci! Z okazji Waszego święta życzymy Wam niekończącej się energii do aktywności wszelakich, dużych pokładów ciekawości do poznawania świata, mnóstwa powodów do uśmiechu i wielu możliwości do rozwijania swoich zainteresowań. Pamiętajcie, że jesteście cudowne, mądre i odważne, a Wasz indywidualizm czyni Was wyjątkowymi... Bądźcie nadal takimi energicznymi, gadatliwymi i kochającymi istotkami jak teraz i rozwijajcie się zdrowo!

  *Na grafice w roli dmuchawców wystąpiły wybrane rysunki pt. "Prawa dziecka", wykonane w ostatnim tygodniu przez grupę Słoneczka. Więcej prac dostępnych będzie niebawem na wystawie w naszym przedszkolu.

  Czytaj Więcej o: Dzień Dziecka!
 • Wycieczka do Zagrody "Niezłe Ziółka"

  Żabki i Biedronki miały ostatnio okazję uczestniczyć w warsztatach przyrodniczych w Ekozagrodzie "Niezłe Ziółka" w Mikołowie. Dzieci spędziły wartościowy czas wśród roślin i zwierząt! Poznaliśmy króliki, owce, kaczki, kury i kucyki. Rozmawialiśmy o zbożu i pracy na roli. Spacerowaliśmy ścieżkami wśród miododajnych roślin. Wąchaliśmy świeże zioła i główkowaliśmy nad ich możliwym przeznaczeniem.

  Jako pamiątkę z wycieczki każde dziecko zabrało do domu własnoręcznie posadzoną miętę.

  Czytaj Więcej o: Wycieczka do Zagrody "Niezłe Ziółka"

Banery/Logo