Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Nie trzeba już oświadczenia, żeby oddać odpady do PSZOK

Elektroniczny Urząd

Załatwianie spraw w urzędzie przez internet. Elektroniczne płatności za śmieci, podatki itp.

Programy i projekty

Menu dla: Programy i projekty

Artykuły

 • Szkoła Pamięta

  Nasza szkoła bierze udział w programie Szkoła Pamięta, którego celem jest upamiętnienie ważnych rocznic, wydarzeń i postaci historycznych oraz dzielenia się w mediach społecznościowych informacjami o zrealizowanych przedsięwzięciach z oznaczeniem #SzkołaPamięta. 

  Czytaj Więcej o: Szkoła Pamięta
 • Laboratoria Przyszłości - Projekt MEN

  Laboratoria Przyszłości w naszej Szkole.

  Dzięki sprzętowi pozyskanemu z programu #LaboratoriaPrzyszłości , #LaboratoriaPrzyszlosci dzieci mogły poznać podstawowe umiejętności w obsłudze aparatu cyfrowego jak też poznać zasady działania drukarki 3D. 

  Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). W ramach Laboratoriów Przyszłości organy prowadzące szkoły otrzymają od państwa wsparcie finansowe warte ponad miliard złotych, dzięki któremu miliony polskich uczniów będą mogły uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności.

  Czytaj Więcej o: Laboratoria Przyszłości - Projekt MEN

Banery/Logo